Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk

 

 Produkti   Piegāde   Norēķini  Kontakti   Profils
Patreiz grozs
ir tukšs...
  jaunums Hustler nulles pagrieziena zāles pļāvējs RAPTOR XD 48" (23 Zs, 122 cm)EUR 7850.00

(EUR 6487.60 + PVN)


Noliktavā: 6

1-4 darbadienu laikā

Ielikt grozā

Dzinējs 
Modelis Kawasaki FR691
Dzinēja jauda 23 Zs
Degvielas tips Benzīns
Dzesēšanas veids Gaisa dzese
Garantija 3 gadi
Transmisija
Transmisijas tips Duālā hidrostatiskā
Ražotājs HydroGear
Modelis ZT 2800
Ātrums uz priekšu 12.07 km/h
Stāvbremze Patentēta automātiska sistēma
Pļaušanas plate
Pļaušanas platums 122 cm
Zāles izsviešana
Uz sānu
Pļaušanas augstums 3.81 līdz 11.43 cm
Nažu skaits 3 gab.
Nažu garums 41.91 cm
Pļaušanas plate Metināta
Pļaušanas plates ieslēgšana Elektriska
Pļaušanas plates augstuma regulēšana Manuāla ar kāju
Vispārīgi
Degvielas tvertnes tilpums 11.36 l
Priekšējo riteņu izmērs 13 x 6,5
Aizmugurējo riteņu izmērs 20 x 8 – 10
Ražība
Hektāri stundā 1.18 ha/h
Izmēri
Svars 284.4 kg
Augstums 111 cm
Garums 176 cm
Platums ar paceltu deflektoru 133.35 cm
Garantija
3 gadi vai 300 motorstundas

 

Buklets angļu valodā

 

Sīkāka informācija ražotāja mājas lapā

 

HUSTLER
Hustler ir ASV uzņēmums, kas specializējies nulles pagrieziena zāles pļāvēju ražošanā. Tieši Hustler 1964. gadā aizsāka rūpniecisku nulles pagrieziena mauriņa plāvēju ražošanu un kopš tā laika kļuvis par vienu no vadošajiem šāda tipa agregātu ražotājiem. Visā pasaulē “Hustler” zīmols simbolizē inovācijas, kvalitāti, veiktspēju un izcilu klientu servisu.

 

 

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES NULLES PAGRIEZIENA ZĀLES PĻĀVĒJU
Galvenā nulles pagrieziena zāles pļāvēju priekšrocība salīdzinot ar tradicionālajiem raideriem un dārza traktoriem ar stūres ratu ir pļaušanas ražība. Pateicoties nulles pagrieziena zāles pļāvēju manevrētspējai un, vairumā gadījumu, arī lielākam darba ātrumam, īsākā laikā iespējams nopļaut lielākas zāliena platības. Lai gan sākotnēji nulles pagrieziena zāles pļāvēji var būt nedaudz dargāki kā pierastie raideri un dārza traktori, ilgtermiņā nulles pagrieziena zāles pļāvēja iegade Jums var ļaut ietaupīt. Pateicoties augstākai ražībai, zāles pļaušanas laiks samazinās. Līdz ar to samazinās arī patērētās degvielas apjoms un slodze uz tādām detaļām, kā skriemeļiem, siksnām un gultņiem ir īsāka, pagarinot to kalpošanas laiku. Tāpat jāņem vērā, ka visbiežāk nulles pagrieziena zāles pļāvējiem ir jaudīgāki dzinēji un to konstrukcija ir metālietilpīgāka – izturīgāka.
Vēl viena būtiska nulles pagrieziena zāles pļāvēju priekšrocība ir zemais smaguma centrs, kas pļaujot slīpumos neļauj zāles pļāvējam apgāzties un operatoram rada zināmu drošības sajūtu. Te gan jāņem vērā, ka katrs ražotājs tomēr nosaka maksimāli pieļaujamo pļaušanas slīpumu un to pārkāpjot risku uzņemas pļāvēja operators.

 

 

 

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES HUSTLER NULLES PAGRIEZIENA ZĀLES PĻĀVĒJU
Hustler ražotie nulles pagrieziena zāles pļāvēji izceļas ar to, ka pilnīgi visiem modeļiem ir metinātas nevis presētas pļaušanas plates. Šāds ražošanas risinājums ļauj pļaušanas plates veidot no biezāka materiāla, kas Hustler gadījumā svarstās no 3,04 mm mazākajiem piemājas modeļiem līdz 4,55 mm komerciālas klases modeļiem.
Sākot no 2021. gada visi Hustler modeļi ir aprīkoti ar metinātiem vienlaidus rāmjiem. Tas ir būtisks uzlabojums attiecībā uz zāles pļāvēju izturību un ilgmūžību.
Citiem zīmoliem vadības sviras ir izteikti jūtīgas, kas izraisa pēkšņas un straujas kustības, savukārt Hustler SMOOTHTRAK™ sistēma nodrošina vienmērīgu un precīzu pļāvēja vadību.
Hustler pļāvējiem nav atsevišķa svira stāvbremzes aktivizēšanai, bet gan vienkārša sistēma, kas automātiski aktivizē vai deaktivizē stāvbremzi brīdī, kad tiek aizvērtas vai atvērtas vadības sviras.
Hustler piedāvā vienus no labākajiem garantiju nosacījumiem un termiņiem nozarē. Komerciālās klases modeļiem ir mūža garantija zāles pļāvēju rāmjiem un pļāušanas plašu priekšējām daļām.

 Rekvizīti   Kontakti   Norēķini   Noteikumi   Privātuma politika  

info@mekroagro.eu
+371 20287529

MekroAgro

© MekroAgro.eu 2022-2024   

Realizācija TupunTuries